Apartamenty Bakalarska

w standardzie Premium

Wybierając swoje nowe mieszkanie oczekujesz komfortu, wysokiego standardu i funkcjonalnych rozwiązań, a oprócz tego– świetnej lokalizacji.

To dzięki niej masz możliwość łatwego i szybkiego włączenia się w rytm miasta. Równie ważne jednak, aby samo osiedle było oazą ciszy i spokoju – miejscem, w którym będziesz mógł odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

standard premium Radius funkcjonalne rozwiązania Radius lokalizacja apartamentów Radius

Udało się stworzyć taką przestrzeń, dlatego Apartamenty Bakalarska to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby i spełnienie Twoich marzeń o wygodnym życiu w Warszawie.

To kameralny i nowoczesny kompleks mieszkaniowy w wyjątkowo dogodnej, a przy tym zacisznej lokalizacji.

komfortowe mieszkania Radius kameralnie i nowocześnie oaza ciszy i spokoju

 

Przestronne mieszkania, ogródki, tarasy i loggie zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o ich funkcjach użytkowych, ale i estetycznych.

Wierzymy, że tylko w ten sposób stworzymy nową jakość i nową definicję komfortu.

Zadbaliśmy też o Twoje najbliższe otoczenie

– cztery sześcio kondygnacyjne budynki wzniesiono na planie czworoboku, którego rozległe wnętrze wypełniają tereny zielone oraz ogród umiejscowiony na dachu budynku garażowego. Apartamenty Bakalarska to propozycja przemyślana najdrobniejszych szczegółach i miejsce, które – nie boimy się tego powiedzieć – posiada wszystkie cechy osiedla idealnego.

powrót do listy inwestycji
Zapytaj o ofertę mieszkań


    „Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Radius Projekt Nowy Raków sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (KRS: 436248), e-mail: biuro@parklesnyrembertow.pl, która zawarła umowę o współadministrowanie danymi z następującymi spółkami z grupy Radius: Radius Projekt SPV1 sp. z o.o. (KRS: 488273), Apartamenty Raków sp. z o.o. (KRS: 510030), Park Leśny Rembertów 2 sp. z o.o. sp. k. (KRS: 481497). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj – proszę zapoznaj się z nimi przed przesłaniem zapytania”