Radius Projekt

Radius Projekt to Grupa Kapitałowa, która od ponad 20 lat działa na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, odnosząc liczne sukcesy.

Profil biznesowy Grupy obejmuje szeroko rozumianą działalność deweloperską, obejmującą realizację inwestycji komercyjnych oraz mieszkaniowych. W 2010 roku firma wydzieliła strukturę organizacyjną zajmującą się realizacją inwestycji mieszkaniowych i dla niej zarezerwowała nazwę Radius Projekt. W 2012 roku Radius Projekt rozszerzył swoją działalność o Generalne Wykonawstwo inwestycji mieszkaniowych. Kapitał Grupy Radius Projekt jest w całości polski. Firma od początku istnienia jest związana z polskim rynkiem nieruchomości. Obecnie Radius Projekt zalicza się do największych polskich firm na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa posiada stabilną pozycję finansową i bogaty portfel inwestycyjny. Na tle branży spółka charakteryzuje się bardzo dobrze przygotowanymi inwestycjami, dużym doświadczeniem rynkowym, atrakcyjnymi projektami i korzystnymi cenami zakupu gruntów.

Działalność Deweloperska

bank ziemi Radius Projekt 800 mieszkań Radius Projekt

Zakres działalności firmy Radius Projekt

Radius Projekt jest deweloperem mieszkaniowym. Spółka aktualnie jest obecna tylko na rynku warszawskim. Radius Projekt działa w segmencie popularnym i segmencie o podwyższonej jakości. Do tej pory spółka zajmuje się realizacją jedynie osiedli mieszkalnych. Grupa Radius Projekt oddała do użytkowania już ponad 1500 mieszkań, a w budowie na ten moment jest kolejnych 1400. Radius Projekt jest również generalnym wykonawcą swoich inwestycji oraz zarządza zrealizowanymi inwestycjami.

Generalne Wykonawstwo

Radius Projekt - generalny wykonawca wysoka jakość Radius Projekt

W celu polepszenia jakości oferowanych przez nas mieszkań zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej działalności o Generalne Wykonawstwo. Nasza kadra jest doświadczona i wyspecjalizowana w budownictwie mieszkalnym, co potwierdza zadowolenie naszych klientów oraz fakt wywiązywania się z terminów w zakresie oddawania budynków do użytku. Bycie generalnym wykonawcą naszych inwestycji pozwala nam jeszcze bardziej optymalizować koszt wytworzenia mieszkań, co przyczynia się do poprawienia stosunku jakości do ceny oferowanych przez nas mieszkań i apartamentów. Kontrolowanie całości procesu wykonawstwa, pozwala nam również zminimalizować ryzyko związane z niestabilnością finansową firm budowlanych.

Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi

doświadczenie Radius Projekt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również nasze usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Firma postanowiła skorzystać ze swojego 20-letniego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi aby rozszerzyć swoje usługi o zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi. Dzięki własnej firmie zarządczej firma jest w stanie dokładnie kontrolować stan technicznych wybudowanych budynków i przez profesjonalną konserwację obniżać ich koszt utrzymania

 

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości

Oddaliśmy do użytkowania ponad 1500 mieszkań

100%
polskiego
kapitału

Polski Kapitał

Kapitał Grupy Radius Projekt jest w całości polski. Firma od początku istnienia jest związana z polskim rynkiem nieruchomości. Obecnie Radius projekt zalicza się do największych polskich firm na rynku nieruchomości w Polsce.

Zapytaj o ofertę mieszkań


    „Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Radius Projekt Nowy Raków sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (KRS: 436248), e-mail: biuro@parklesnyrembertow.pl, która zawarła umowę o współadministrowanie danymi z następującymi spółkami z grupy Radius: Radius Projekt SPV1 sp. z o.o. (KRS: 488273), Apartamenty Raków sp. z o.o. (KRS: 510030), Park Leśny Rembertów 2 sp. z o.o. sp. k. (KRS: 481497). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj – proszę zapoznaj się z nimi przed przesłaniem zapytania”