Dni otwarte

19 września Dzień Otwarty na terenie inwestycji!

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty osiedla Park Leśny Rembertów, który odbędzie się w sobotę 19 września w godz. 10:00-14:00. Inwestycja znajduje się przy ulicy Chełmżyńskiej 198 w Warszawie.

W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć gotowe budynki i mieszkania w stanie deweloperskim, a także wykończony lokal pokazowy

Doradcy ds. sprzedaży zaprezentują specjalną ofertę promocyjną, obejmującą mieszkania z kolejnych etapów osiedla. Na miejscu będzie można skorzystać z dodatkowych rabatów, a do wybranych mieszkań otrzymać miejsce postojowe gratis!

Do Państwa dyspozycji będzie również dostępny architekt oraz doradca kredytowy, którzy udzielą porad oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z procesem zakupu mieszkania.

 

Osiedle Park Leśny Rembertów jest nowoczesnym osiedlem o wysokim standardzie wykończenia. Niska zabudowa oraz znajdujące się przy każdym etapie osobne zielone patio z terenem zabaw dają ogromne poczucie komfortu oraz przestrzeni.

Inwestycja graniczy bezpośrednio z Lasem Rembertowskim, Idealnym miejscem do spacerów, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czas, pozwalającym na złapanie oddechu od szybkiego tempa i hałasu.

Zapytaj o ofertę mieszkań


    „Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Radius Projekt Nowy Raków sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (KRS: 436248), e-mail: biuro@parklesnyrembertow.pl, która zawarła umowę o współadministrowanie danymi z następującymi spółkami z grupy Radius: Radius Projekt SPV1 sp. z o.o. (KRS: 488273), Apartamenty Raków sp. z o.o. (KRS: 510030), Park Leśny Rembertów 2 sp. z o.o. sp. k. (KRS: 481497). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj – proszę zapoznaj się z nimi przed przesłaniem zapytania”